o tablicach

NASZE TABLICE

Tablica kredowa i magnetyczna w jednym? To możliwe! Sprawdź nasze produkty! Nasze tablice magnetyczno kredowe to nowość na polskim rynku. Są świetnym wyborem dla dzieci w każdym wieku. Dla najmłodszych będą interesującym obiektem do obserwacji na ścianie. Starsze dzieci mogą malować po nich kredami i przyczepiać kolorowe magnesy. Nastolatki będą mogły- dzięki mocnym, neodymowym magnesomprzyczepiać do nich zdjęcia lub karteczki z ważnymi informacjami. Dzięki naszym tablicom magnetyczno kredowym dzieci rozwijają zdolności manualne i rozbudzają kreatywność. Ich forma jest prosta, minimalistyczna, nienachalna. Tablice są  pięknym elementem wystroju pokoiku dziecięcego, utrzymanego w stylu nowoczesnym, w duchu Montessori.

PRODUKCJA

Wszystkie tablice, które znajdziesz na tej stronie to produkt handmade wykonany w Polsce. Powstają w naszej  pracowni. Każda malowana jest ręcznie z jak największą starannością i wnikliwością. Dzięki temu każda tablica jest unikatowa, jedyna w swoim rodzaju. Tablice są solidnie wykonane, wycięte z grubej płyty mdf, pomalowane kilkukrotnie, najlepszej jakości, farbą magnetyczną i tablicową.

WŁAŚCIWOŚCI

Nasze tablice to produkt 2w1. Posiadają właściwości magnetyczne i tablicowe.

Tablice mają właściwości magnetyczne, są pomalowane farbą magnetyczną. Dzięki temu można do nich przyczepiać lekkie magnesy. W naszej ofercie posiadamy zestawy magnesów, które idealnie się do nich nadają. Trafnym wyborem będą również bardzo silnie przyciągające magnesy neodymowe, które są w stanie utrzymać na powierzchni tablicy kilka kartek papieru.

Tablice są również kredowe dzięki zastosowaniu farby tablicowej. Przy użyciu miękkiej kredy– dostępnej również w naszej ofercie- każde dziecko spełni każdą artystyczną wizję.

WZORNICTWO

Wzornictwo naszych tablic kredowo magnetycznych opiera się na minimalizmie. Kształt każdej tablicy został przez nas zaprojektowany z największą starannością. Tylko u nas znajdziesz tablice w unikalnych, niepowtarzalnych kształtach, różnych kolorach i wielkościach, które świetnie wkomponują się w wystrój każdego  pokoiku dziecięcego. W naszym asortymencie znajdziesz tablice magnetyczno- kredowe w różnych, pożądanych, topowych kształtach na czasie takich jak: domek, króliczek, kot, miś, wieloryb, auto. Wybierz swój ulubiony wzór tablicy! Jeśli masz pomysł na inny kształt tablicy– napisz do nas. Postaramy się sprostać Twoim wyobrażeniom, spersonalizować tablicę  i wykonać  bezpłatny projekt.

KOLORYSTYKA

Kolory tablic są pastelowe. Zostały dopasowane tak, żeby idealnie pasowały do nowoczesnych, modernistycznych, przytulnych, wysmakowanych pokoików dziecięcych. Bez względu na kolor tablicy kredowo- magnetycznej, po każdej z nich można malować kredą i każdej z nich będą trzymały się magnesy.

ZABAWA

Tablice magnetyczno- kredowe to super zabawa dla Twojego dziecka. Są wielofunkcyjne. Najmłodsi mogą po nich malować kredą i przyczepiać do nich magnesy. Ich forma pomoże rozwijać dziecięce zdolności manualne, rozbudzi kreatywność małych i dużych artystów, stanie się piękną ozdobą pokoju dziecka lub rodzinną tablicą informacyjną. Możliwości ich zastosowań jest mnóstwo.

Stop z malowaniem kredkami ścian! Dzięki naszym tablicom kredowo magnetycznym Twoje dziecko zacznie realizować swoje wizje artystyczne tylko na ich powierzchni. Zachęć swoje dziecko do malowania tylko w obrębie tablicy. Dzięki temu nauczy się cierpliwości, potrenuje precyzje wykonywania rysunków i sprawności motoryczne.

kolory

W tym sklepie znajdziesz gotowe wzory tablic kredowo magnetycznych w różnych rozmiarach oraz 10 kolorach do wyboru:

  • czarny,
  • biały,
  • jasny szary,
  • ciemny szary,
  • miętowy,
  • różowy,
  • turkusowy,
  • brudny róż,
  • musztardowy,
  • butelkowa zieleń.

Jeśli interesuje Cię inny wzór lub rozmiar, napisz do nas wiadomość na kreatokidz@gmail.com lub zadzwoń (+48 512 130 006), wykonujemy również tablice na zamówienie.

Jeśli chcesz skompletować gotowy zestaw, zajrzyj do zakładki „akcesoria do tablic”, przygotowaliśmy kilka zestawów magnesów i kredę idealnie komponujące się z naszymi tablicami.

Darmowa dostawa od 300 PLN na terenie POLSKI